Következő mérkőzések
 BENU Férfi MK
2. forduló
Tatabánya 24/09
PVSK-Mecsek Füszért 10:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Molnár Péter, Mucskai Péter
2. forduló
UVSE Kft. 24/09
KSI SE 11:00
Szolnoki u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
2. forduló
Racionet Honvéd 24/09
DEBRECEN 11:00
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Birri Gabriella
2. forduló
FTC PQS Waterpolo 24/09
CONTITECH SZEGED 11:00
Kaposvár - Jv: Csanádi Zsolt, Fodor Rajmund
2. forduló
PannErgy-MVLC 24/09
Metalcom Szentes 11:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Marosvári Attila dr., Németh András
2. forduló
Kaposvári VK 24/09
AVUS 12:30
Kaposvár - Jv: Fodor Rajmund, Csanádi Zsolt
2. forduló
Szolnoki Dózsa 24/09
VasasPlaket 12:45
Szolnoki u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
2. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 24/09
BVSC-Zugló 12:45
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Birri Gabriella
2. forduló
ZF-Eger 24/09
Tatabánya 14:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh András, Mucskai Péter
PVSK-Mecsek Füszért 24/09
Metalcom Szentes 17:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Mucskai Péter, Marosvári Attila dr.
PannErgy-MVLC 24/09
ZF-Eger 19:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Molnár Péter, Németh András
 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
1. forduló
Sportliget S.E. 24/09
Ozorai-Faterpóló VSE 16:00
Kőér u. - Jv: Tóth Imre, Rubos Károly
1. forduló
OSC VSE 24/09
Sunday Boys 17:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Vogel Gábor, Hangay Zsolt
RETR-O-SC Közhasznú 24/09
ELTE Vízilabda DSK 17:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
1. forduló
Bókay-KSI 24/09
Oázis Nonprofit Kft. 17:00
Kőér u. - Jv: Tóth Imre, Rubos Károly
1. forduló
OSC Kft. 24/09
HETE 18:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Vogel Gábor, Hangay Zsolt
1. forduló
Vidám Vízilovak VSC 24/09
Jog-Ászok VSK 18:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
1. forduló
Octopus SE 24/09
MAFC "112" 18:00
Népliget - Jv: Bereczki Miklós, Fábry József
1. forduló
UVSE 24/09
Csepeli VSE 18:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Birri Gabriella
Kertészeti Egyetem A 24/09
1427 VSE 19:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Birri Gabriella
1. forduló
Semmelweis VKS 24/09
BVSC 19:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
1. forduló
YBL WPC 24/09
Komplex Póló Suli SE 19:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt

BENU Férfi Magyar Kupa: Szezonnyitó, 332 góllal

Múlt, jelen, jövő – Märcz Tamás reflektált

…és már kezdődik is!

BENU férfi MK: először a nyolc közé jutás a tét

Főtáblán a Bajnokok Ligájában az Eger!

Gőzerővel készülnek a zöldek – íme, fotók a Népligetből!

HÍREK

2017. szeptember 23. 22:52

Kásás Tamás-gól az All Star csapat színeiben

2017. szeptember 21. 14:42

Sportágfejlesztési MOB-program

2017. szeptember 21. 13:53

Közreműködői díjak férfi OB I, női OB I, Magyar Kupa

2017. szeptember 21. 12:25

A nívó megőrzése a cél Egerben

2017. szeptember 20. 18:58

A MOL lett a BL-győztes Szolnok főszponzora

2017. szeptember 20. 16:41

Új fiúk a Komjádiban

MVLSZ TV

HAJRÁ, MAGYAROK!

Férfi OB I

PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC

2017. okt. 04. 18:00

Férfi OB I

VasasPlaket - Kaposvári VK

2017. okt. 12. 20:30

BENU Férfi Magyar Kupa, selejtező, Szolnok, 2017.09.23. - Fotók: Madar Dávid
FTC-férfiedzés, 2017.09.20. - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok