Következő mérkőzések
 Férfi OB I
8. forduló
BVSC-Zugló 21/04
PannErgy-MVLC 17:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Rubos Károly
8. forduló
AVUS 21/04
Tatabánya 17:00
Szombathely - Jv: Homonnai Dániel, Tordai Gábor
Metalcom Szentes 21/04
VasasPlaket 18:00
Szentes - Jv: Birri Gabriella, Csizmadia Zsolt
8. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 21/04
FTC PQS Waterpolo 19:00
Nyéki I. - fedett - Jv: Székely Balázs, Berki András
8. forduló
PVSK-Mecsek Füszért 21/04
Kaposvári VK 19:00
Pécs-Abay - Jv: Csanádi Zsolt, Dodog Szabolcs
UVSE 21/04
CONTITECH SZEGED 19:00
Hajós A. fedett - Jv: Németh András, Bereczki Miklós
 Férfi OB I/B
6. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 20/04
EKE SC 20:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Kovács Bence, Zelki Soma
6. forduló
KVSE 21/04
KSI SE 12:00
Nagykanizsa - Jv: Füzesi Zsolt, Zelki Soma
 BENU Fiú Serdülő
17. forduló
AQUA SE 21/04
KVSE 17:15
Nyíregyháza - Jv: Kocsis Szabina Gabriella, Sándor Péter
 BENU Fiú Gyermek
17. forduló
AQUA SE 21/04
KVSE 16:00
Nyíregyháza - Jv: Sándor Péter, Kocsis Szabina Gabriella
 Vidék gyermek I.
5. forduló
DVSE 21/04
ZF-Eger 10:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Németh Gábor,
 Vidék gyerek II.
5. forduló
Szentes A 21/04
Szegedi VPS 10:00
Szőnyi út - Jv: Soltész Norbert András,
 Vidék gyermek I.
5. forduló
Szegedi VPS 21/04
Szentes 11:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Habzsánszky Norbert,
 Vidék gyerek II.
5. forduló
BVSC-Zugló 21/04
VKV 11:00
Szőnyi út - Jv: Torda Péter,
 Vidék gyermek I.
5. forduló
ZF-Eger 21/04
Szolnoki Dózsa 12:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Németh Gábor,
 Vidék gyerek II.
5. forduló
Szegedi VPS 21/04
Koelner-Csongrád 12:00
Szőnyi út - Jv: Soltész Norbert András,
 Vidék gyermek I.
5. forduló
Szegedi VPS 21/04
DVSE 13:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Habzsánszky Norbert,
 Vidék gyerek II.
5. forduló
BVSC-Zugló 21/04
Szentes A 13:00
Szőnyi út - Jv: Soltész Norbert András,
 Vidék gyermek I.
5. forduló
Szentes 21/04
Szolnoki Dózsa 14:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Németh Gábor,
 Vidék gyerek II.
5. forduló
VKV 21/04
Koelner-Csongrád 14:00
Szőnyi út - Jv: Soltész Norbert András,
 Vidék gyerek V.
5. forduló
AQUA SE 21/04
Szolnoki Dózsa 11:00
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
PannErgy-MVLC 21/04
DVSE 11:50
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
 Vidék gyerek IV.
5. forduló
Koelner-Csongrád 21/04
SZNVE 2006 12:00
Csongrád - Jv: László Gábor,
 Vidék gyerek V.
5. forduló
Invictus SC 21/04
ZF-Eger 12:40
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
 Vidék gyerek IV.
5. forduló
AQUA SE 21/04
DMTK-KVSE AQUASPORT 13:00
Csongrád - Jv: Tóth Sándor,
 Vidék gyerek V.
5. forduló
DVSE 21/04
AQUA SE 13:30
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
 Vidék gyerek IV.
5. forduló
Szentes Lány 21/04
HVSC Leány 14:00
Csongrád - Jv: Tóth Sándor,
 Vidék gyerek V.
5. forduló
ZF-Eger 21/04
Szolnoki Dózsa 14:20
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
 Vidék gyerek IV.
5. forduló
Koelner-Csongrád 21/04
DMTK-KVSE AQUASPORT 15:00
Csongrád - Jv: László Gábor,
 Vidék gyerek V.
5. forduló
Invictus SC 21/04
PannErgy-MVLC 15:10
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal,
 Vidék gyerek IV.
5. forduló
Gyula 21/04
HVSC Leány 16:00
Csongrád - Jv: Tóth Sándor,
Szentes Lány 21/04
SZNVE 2006 17:00
Csongrád - Jv: László Gábor,
Gyula 21/04
AQUA SE 18:00
Csongrád - Jv: Tóth Sándor,
 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
11. forduló
MAFC "112" 20/04
Alfa SC Kispest 20:30
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt, Birri Gabriella
 Diapolo Ifjúsági
1. forduló
OSC VSE 21/04
Oázis SC 11:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Nóvé Gyula
1. forduló
MVLC 21/04
BVSC 14:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Perédi Péter, Torda Péter
1. forduló
UVSE 21/04
Komplex Póló Suli SE 17:00
Hajós A. fedett - Jv: Füzesi Zsolt, Perédi Péter
 BVLSZ Gyermek 2003
2. forduló
OSC VSE II. 21/04
Új-Hullám SE 10:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
2. forduló
Honvéd Kölyök Polo S 21/04
Vasas Sport Club 10:00
Kőér u. - Jv: Irmes Máté Benedek,
 BVLSZ Leány 2003
10. forduló
OSC VSE 21/04
III.kerületi TVE 15:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bujka János,
Oázis SC 21/04
BVSC 16:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád,
 BVLSZ Gyermek 2004
5. forduló
OSC VSE 21/04
Szolnoki Vízilabda S 17:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Csányi Róbert,
 BVLSZ Gyermek 2005
5. forduló
KSI SE 21/04
UVSE I 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Tóth Imre, Bujka János
OSC VSE 21/04
FTC Utánpótlás 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bujka János, Tóth Imre
4. forduló
Százhalombatta 21/04
YBL WPC 11:30
Komjádi - Jv: Jancsecz György,
5. forduló
Szegedi VPS 21/04
Kaposvár Vízilabda K 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Tóth Imre,
4. forduló
Balaton VK 21/04
Fehérvár Vízilabda S 12:30
Komjádi - Jv: Tóth Zsombor,
5. forduló
ASI-Vasas 21/04
Hírös Sport Nonprofi 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bujka János,
5. forduló
OSC VSE II. 21/04
Új-Hullám SE 13:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
4. forduló
Vidám Vízilovak Vízi 21/04
Váci Vízilabda Sport 13:30
Komjádi - Jv: Tóth Zsombor,
5. forduló
UVSE II. 21/04
Honvéd-Érd 14:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Kuncz László ifj.,
5. forduló
Kópé UVSE 21/04
AVUS 14:00
Szentendrei V8 - Jv: Kollár György,
4. forduló
BVSC II. 21/04
FTC Utánpótlás II. 14:30
Komjádi - Jv: Jancsecz György,
5. forduló
Győri VSE 21/04
MVLC 15:00
Szentendrei V8 - Jv: Köllő Attila,
5. forduló
Sport és Szabadidő K 21/04
Oxigén Úszó és Sport 15:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Csányi Róbert,
5. forduló
HUVK SE 21/04
Ceglédi Vasutas Spor 16:00
Szentendrei V8 - Jv: Kollár György,
8. forduló
UVSE I 21/04
Kaposvár Vízilabda K 16:00
Hajós A. fedett - Jv: Füzesi Zsolt,
5. forduló
Bókay - KSI 21/04
Aquaworm WP Göd 16:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Kuncz László ifj.,
5. forduló
Oázis SC 21/04
Kistarcsa 17:00
Szentendrei V8 - Jv: Köllő Attila,
 DVL Gyermek A
4. forduló
Mohács 2 21/04
Füred 10:00
Balatonfüred - Jv: Kovács Bence, Kiss Attila
Velence Plus A 21/04
HKLSE 11:00
Balatonfüred - Jv: Kovács Soma, Kiss Attila
Szekszárdi SKV 21/04
Sportliget 12:00
Balatonfüred - Jv: Kovács Bence, Kovács Soma
4. forduló
BFSE 21/04
VUA 12:30
Sopron - Jv: Balázs Gergely, Hangay Zsolt
4. forduló
Velence Plus A 21/04
Mohács 2 13:00
Balatonfüred - Jv: Kiss Attila, Kovács Bence
4. forduló
ESMTK 21/04
Balaton VK 13:30
Sopron - Jv: Fábry József, Hangay Zsolt
4. forduló
Sportliget 21/04
Füred 14:00
Balatonfüred - Jv: Kiss Attila, Kovács Soma
4. forduló
Soproni VSE 21/04
VUA 14:30
Sopron - Jv: Balázs Gergely, Fábry József
4. forduló
Szekszárdi SKV 21/04
HKLSE 15:00
Balatonfüred - Jv: Kovács Bence, Kovács Soma
4. forduló
Győri VSE 21/04
Kaposvári VK-Balaton 15:30
Sopron - Jv: Balázs Gergely, Hangay Zsolt
BFSE 21/04
ESMTK 16:30
Sopron - Jv: Hangay Zsolt, Fábry József
Balaton VK 21/04
Kaposvári VK-Balaton 17:30
Sopron - Jv: Fábry József, Balázs Gergely
Győri VSE 21/04
Soproni VSE 18:30
Sopron - Jv: Hangay Zsolt, Balázs Gergely

Mindent bele, UVSE!

„Fantasztikus élmény volt"

Euro Kupa: ferencvárosi címvédés Olaszországban!

Eger: megvan a genovai kvalifikáció!

Megharcolt a pontokért a Szolnok!

Íme, a barcelonai Eb órára lebontott programja!

A magyar bajnok és kupagyőztes az előző idényben LEN-kupát nyert, most az Euroligában tör a csúcsra. Benczur Márton vezetőedző kiemelte a stáb és a lányok profizmusát, valamint azt, hogy a négy legjobb között nincsenek nagy különbségek. Az elődöntőben ellenfél a spanyol Sabadell – a pénteki meccset 16:30-tól közvetíti az M4 Sport!

HÍREK

2018. április 17. 21:25

BL-meccs Budapesten, Egerben és Szolnokon

2018. április 17. 19:16

„Nyernünk kell és pont”

2018. április 16. 15:28

2005-ös válogatott edzések

2018. április 16. 09:00

Fináléjához érkezik az Egyetemi Bajnokság

2018. április 14. 20:25

E.ON Férfibajnokság, alsóház: győztek a favoritok

2018. április 14. 20:23

Szolnok, FTC: tovább tart a versenyfutás

MVLSZ TV

ESP-HUN előzetes - Török Béla

Férfi OB I

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2018. ápr. 22. 15:00

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE

2018. máj. 05. 15:00

Női OB I

UVSE - DUE-Maarsk Graphics

2018. máj. 10. 18:00

LEN Euro League Women

Astralpool Sabadell - UVSE Budapest

2018. ápr. 20. 16:30

Eger-Jadran Hercegnovi férfi BL, 2018.04.18. (Fotók: Fehér Anna)
Eger-BVSC férfibajnoki, 2018.04.14. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok